الم ما بعد حقن المنشطات

الموضوع في 'المكملات الغذائية و الأدوية' بواسطة Youssef. M, بتاريخ ‏28 أغسطس 2019.

  1. Youssef. M

    Youssef. M New Member

    إنضم إلينا في:
    ‏28 أغسطس 2019
    المشاركات:
    1
    الإعجابات المتلقاة:
    0
    نقاط الجائزة:
    1
    انا كنت لسا بادء كورس بولدينون ٢٥٠ و تيست انثانيت ٢٥٠ مرتين في الاسبوع اخدت اول حقنه امبارح الاتنين مع بعض في حقنه واحده في الفخد في الجمب و في الم حولين المكان بس مفيش تورم او احمرار او زرقان فا ممكن ده يكون بسسب الاستر ولا ايه... شكرا
     
  2. محمد قاعود

    محمد قاعود Administrator طاقم الإدارة

    إنضم إلينا في:
    ‏18 سبتمبر 2016
    المشاركات:
    9,549
    الإعجابات المتلقاة:
    7,946
    نقاط الجائزة:
    113
    الجنس:
    ذكر
    الوظيفة:
    مدرب و أخصائي تغذية
    الإقامة:
    ملبورن , أستراليا
    الصفحة الرئيسية:
    هذه الالام بسبب الاستر الذي يحفظ الهرمون او مواد حفظ بالهرمون و هي شائعة مع الهرمونات الغير طبية Pharma grade و لا قلق منها
     
جاري تحميل الصفحة...
مواضيع مشابهة - الم ما بعد
  1. Eslam Hashish
    الردود:
    1
    المشاهدات:
    534
  2. koprulu
    الردود:
    8
    المشاهدات:
    724
  3. iPhoenixia
    الردود:
    8
    المشاهدات:
    574
  4. adol kazmy
    الردود:
    2
    المشاهدات:
    6,898
  5. Morriii
    الردود:
    6
    المشاهدات:
    2,734
  6. محمد المطري
    الردود:
    3
    المشاهدات:
    521
  7. <(Ahmed)>
    الردود:
    20
    المشاهدات:
    1,290
  8. محمد علي
    الردود:
    1
    المشاهدات:
    378
  9. Mohamed anany
    الردود:
    7
    المشاهدات:
    449
  10. عمار
    الردود:
    6
    المشاهدات:
    1,634

مشاركة هذه الصفحة